Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Kariéra

Na HPP přijmeme Odborného pracovníka certifikace produktů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru,
  • základní orientace v technické dokumentaci,
  • ochota cestovat i mimo EU,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce s PC a MS Office,
  • komunikativní znalost AJ podmínkou,
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup.

Náplň práce:

  • hodnocení produktů podle legislativních požadavků a technických norem,
  • spolupráce se zkušebními laboratořemi,
  • jednání se zákazníky,
  • práce v technických komisích.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • firemní jazykové vzdělávání,
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@vvuu.cz.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“